POWERMAT PM-EKT-800T Elektrický ořezávač hran trávníku 800 W - diskuze
Výrobce: POWERMAT
EAN: 5900748403291
POWERMAT PM-EKT-800T Elektrický ořezávač hran trávníku 800 W
Elektrický ořezávač PM-EKT-800T je určený k ořezávání hran trávníku a čištění spár v dlažbě. Výkon 800 W, pracovní šířka 110 mm a stálých 1500 ot./min zajišťují rychlé a přesné odstraňování plevele i mechu. Teleskopický výsuv umožňuje pohodlnou práci ve vzpřímené poloze, ochranný kryt omezuje rozstřik nečistot a vodicí rolka udržuje přesný směr ve spáře.
Hlavní přednosti
800 W – dostatek síly pro plevel a mech ve spárách i podél obrub
Pracovní šířka 110 mm – přesná práce v úzkých spárách bez poškození plochy
Stálé otáčky 1500 ot./min – rovnoměrná práce kartáče
Teleskopický vysouvací násadec – pohodlná práce ve vzpřímené poloze
Dva kartáče v sadě – kovový na odolné nečistoty, nylonový na citlivější povrchy
Vodicí rolka a protistřikový kryt – lepší kontrola a čistší okolí
Nízká hmotnost 2,2 kg – snadné manévrování podél hran
Blokace spínače – kontrolované spuštění nástroje
Technické údaje
Model: PM-EKT-800T
Napájení: 230 V / 50 Hz
Max. příkon: 800 W
Max. otáčky: 1500 ot./min
Šířka řezu: 110 mm
Hluk LpA (K=3 dB): 83 dB(A)
Hluk LwA (K=3 dB): 91 dB(A); garantovaný LwA: 96 dB(A)
Vibrace (K=1,5 m/s2): 2,2 m/s2
Třída
Hlavní přednosti
Technické údaje
Model: PM-EKT-800T
Napájení: 230 V / 50 Hz
Max. příkon: 800 W
Max. otáčky: 1500 ot./min
Šířka řezu: 110 mm
Hluk LpA (K=3 dB): 83 dB(A)
Vibrace (K=1,5 m/s2): 2,2 m/s2
Třída
Parametry
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Pracovní hloubka | 0 mm |
| Pracovní šířka | 110 mm |
| Rychlost otáček | 1500 ot./min |
| Velikost koše | 0 l |
| Výkon | 800 W |
Dotazy, recenze a diskuze k POWERMAT PM-EKT-800T Elektrický ořezávač hran trávníku 800 W
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Fieldmann FZK 6115-139BL Kultivátor
FZK 70305-0 2x20V Kultivátor FIELDMANN