Pneumatická plnička a odsávačka oleje ATF do automatických převodovek, s adaptéry - ASTA - diskuze
EAN: 5903246521139
Výrobní číslo: A13ED10L
Pneumatická odsávačka a plnička oleje ATF v automatických převodovkách ASTA A-13ED10LPřístroj určen k rychlému, pohodlnému a čistému vyprázdnění a naplnění automatických a mechanických převodovek, diferenciálů a dalších zařízení.Pro vytvoření podtlaku je nutné vytáhnout přetlakový ventil a místo něj namontovat trysku, která je našroubovaná na těle nádoby. V sadě je 13 adaptérů pro nejběžnější vozidla.Objem: 10 litrůPracovní tlak: 0 – 2,07 bar (0 – 30 psi)Rozměr rychlospojky na stlačený vzduch: 1/4"Adaptéry v sadě:- 140 x 45 mm BMW- 150 x 30 mm VAG- 120 přímý, šroubovaný Ford- 100 přímý, šroubovaný VAG - 5/16 x 24 šroubovaný Volvo- M8 x 1.0 šroubovaný Infiniti s 7 stupňovou automatickou převodovkou- M10 x 1.0 šroubovaný VW / Audi, Mini Cooper- M10/M15 X 1.0 VW / Passat a Tiguan po roku výroby 2007- M12 x 1,5 šroubovaný Mercedes-Benz s 7stupňovou automatickou převodovkou- M18 x 1.5 Toyota, Lexus- M24 x 1.5 šroubovaný VAG s automatickou převodovkou DSG- M22 x 1.5 šroubovaný VAG s automatickou převodovkou CVT- M30 x 1.5 Škoda
Cena od 2 469 Kč - 3 271 Kč v 3 obchodech
Dotazy, recenze a diskuze k Pneumatická plnička a odsávačka oleje ATF do automatických převodovek, s adaptéry - ASTA
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Záchytná vana na olej a provozní kapalSada na opravu závitů výpustí olejovýcPojizdná olejová jímka s odsávačkou 80Pojízdná pneumatická plnička oleje HG-Pneumatická plnička a odsávačka oleje Nádoba na olej 2 l - konev s hubicí - BGS Technic BGS 8332 Sudové čerpadlo sZáchytná vana na vypouštění oleje a kaZáchytná vana na olej, s roštem, 260 lPneumatické olejové čerpadlo 3:1, délkPlastový trychtýř - nálevka, bez sítkaHlavice na povolování olejových filtrů
Přidat dotaz