SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Perspirex Strong antiperspirant roll-on s účinkem 5 dní 20 ml

Perspirex Strong antiperspirant roll-on s účinkem 5 dní 20 ml
0
0 hodnocení

Výrobce: Perspirex

EAN: 5701943010402

Výrobní číslo: 3291821

Perspirex Strong je řešení pro ty, kteří každý den trpí velmi nadměrným pocením. Vlhké podpaží ovlivňuje jejich každodenní aktivity a jejich problém může vyřešit jedině velmi silné antiperspiranty. Perspirex Strong je jedním z nejúčinnějších antiperspirantů na trhu. Vysoká ochrana proti závažným problémům s pocením byla prokázána klinickými testy. Jedna aplikace zajistí maximální ochranu 5 dní.
Účinné látky:
Alcohol Denatured, Aluminum Chloride, PEG-12 Dimethicone
Použití:
Antiperspiranty Perspirex nanášejte vždy na suchou a neporušenou pokožku. Ideální je aplikace večer před spaním, jelikož v noci jsou potní žlázy méně aktivní. Aplikujte malé množství (dva tahy dolů a dva nahoru) tak, aby se tenký film rovnoměrně rozetřel ve středu podpaží. Nechte Perspirex zaschnout a jděte spát. Ráno si podpaží umyjte vodou a mýdlem. Není třeba aplikovat Perspirex znovu, účinek přetrvává i po sprše. Pak použijte běžný deodorant nebo parfém. Pro optimální výsledky aplikujte produkt Perspirex 1 – 3x týdně, nebo tak často jak je třeba.

Parametry

BRANDPerspirex
CATEGORYKrása a péče | Péče o tělo | Deodoranty
PDP0

Cena od 289 Kč - 450 Kč v 7 obchodech

  • Historie ceny Perspirex Strong antiperspirant roll-on s účinkem 5 dní 20 ml

Zobrazit historii ceny Perspirex Strong antiperspirant roll-on s účinkem 5 dní 20 ml

Historie nejnižsí ceny Perspirex Strong antiperspirant roll-on s účinkem 5 dní 20 ml. Porovnání obchodů, které prodávají Perspirex Strong antiperspirant roll-on s účinkem 5 dní 20 ml.

  • Související položky