Sledujcenu.cz - průvodce nakupováním

Pánské kompresní tričko superman - vel. L

Pánské kompresní tričko superman - vel. L
0
0 hodnocení

Pánské kompresní tričko Superman, je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, vhodné jak pro sportovce tak na běžné nošení. Tričko je elastické a příjemné na dotek. Osvědčená kompresní textilie, která je dostatečně pohodlná i pro nošení po celý den. Kompresní prádlo podporuje na správných místech krevní oběh a tím je usnadněn odvod právě kyseliny mléčné a toxinů. Kompresní prádlo tak významně pomáhá po sportovním zatížení či při zotavení po zranění, aby se tělo rychleji dostalo zpět do kondice. Kvalitní a precizně sešité ploché švy jsou velmi pohodlné, vy se tak můžete lépe soustředit jen na svůj výkon. Překvapí Vás jeho funkčnost a design. 

 

Kompresní textilie přiléhá těsně na tělo díky čemu efektivně odvádí pot od těla na svrchní stranu trika. Triko je potištěné speciální 3D technologií tisku, díky němuž ještě víc vynikne design trička. Oblečení bylo zhotoveno tak, aby bez ohledu na horko či zimu zachovávalo tělesnou teplotu v normě. V horké letní měsíce triko zajišťuje příjemný pocit chladu a v zimním období Vás zahřeje. Vše díky vlastnostem tohoto materiálu. 

 

Technologie zabraňující růstu bakterií, které způsobují zápach
"4 way stretch" - tato textilie je tkaná speciálním způsobem a zajistí lepší pohyblivost tím, že se dá natahovat ve všech směrech 
Chrání pokožku před přímým slunečním zářením
Systém pro odvod potu udržuje sportovce stále v suchu
Zlepšuje pohyblivost a urychluje vysychání
Hladké švy zabrání oděrkám

Cena od 999 - 999 v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Pánské kompresní tričko superman - vel. L

BezvaVěc.cz
Pánské kompresní tričko Superman - vel. L

+ zobraz další varianty

  • Historie nejnižší ceny Pánské kompresní tričko superman - vel. L

  • Související položky