Přidat rezenci, hodnocení
Aku úhlová bruska Bosch GWS 10,8-76 V-
Riwall PRO RAB 440 baterie 40 V (4 Ah)
Akumulátor ProCORE18V 8.0Ah Bosch, 160
Dláto ploché Wood line Profi Narex - p
Compass montážní 27+7LED nabíjecí 12/2
DeWALT DCD796NT bezuhlíková aku příkle
Pájka Castolin AG FLAM 6110 RF 2,0 mm
Extol Craft 421011 elektrocentrála
Hlavice nástrčné prodloužené, MULTI-LO
Aku příklepová vrtačka Einhell Power X
Miniautogen Castolin 2000FLEX (kyslík
Einhell TE-CD 18 Li-i BL(2x2,0 Ah)Načíst další
Einhell TE-CD 18 Li-i BL(2x2,0 Ah)
Linde Gas Borax - tavidlo na tvrdé páj
Dláto s kvalitní bukovou rukojetí, 32m
Ryobi RC18120-150 sada 18 V lithium io
Einhell TH-CD 12-2 Li
Aku světlo Bosch GLI 12V-300 Professio
Aku vrtačka Fieldmann FDV 10201-A
MEVA - hobby hořák stavební 28kW
Invertorová svářečka
Kowax Svářecí kabely 160A, 2x 3m, 10-2
Heron 8896421 elektrocentrála
Držák bitů, magnetický, výsuvný, délka
Brašna na nářadí Bosch, 38 dílů
Dláto s kvalitní bukovou rukojetí, 20m
Sada soustružnických dlát 55101 GÜDE
snowboard RIDE 11 PROMISE 145
Pilník PLO 150mm sek2 plochý STREND