Ochranné relé Panasonic SFY2-DC24V, SFY2-DC24V, 24 V/DC, 2 spínací kontakty, 2 rozpínací kontakty - diskuze
Výrobce: Panasonic
EAN: 2050004788631
Bezpečnostní relé s nuceně vedenými kontakty. Minimální prostor, nízký ztrátový výkon cívky a vysoký spínací proud. Silné relé podle RTIII. Polarizované otočný kotva systém umožňuje vysokou odolnost proti nárazům a vibracím a nepatrné cívka ztrátový výkon 670 mW nominální životnost a pouze 241 mW Výdržný výkon. Spínací výkon 6A při 250 V/AC / nominální životnost: 24 VDC. Relé má vzduchu a povrch z ≥ 5,5 mm a umožňuje tak zesílená izolace mezi kontakty a mezi cívkou a zatížení kontaktu na.Oblasti použití: bezpečnostní moduly a bezpečnostní řízení, automatizace, řízení strojů, výtahy, eskalátory, nouzové systémy, železniční, atd.Tento text byl přeložen strojově.ParametryMnožství: 1 ksRozměry: (š x v x h) 28.6 x 14.5 x 31 mmRozměr, hloubka: 31 mmVnější výška: 14.5 mmVnější šířka: 28.6 mmPřipojení (senzory): do DPSTyp kontaktu: 2 spínací kontakty · 2 rozpínací kontaktyTyp (výrobce): SFY2-DC24VProvozní napětí: 24 V/DCSpínací proud (max.): 6 ASpínací napětí (max.): 30 V/DC · 250 V/ACSpínací výkon (max.): 180 W · 1500 VAKategorie produktu: ochranné reléEAN: 2050004788631
Dotazy, recenze a diskuze k Ochranné relé Panasonic SFY2-DC24V, SFY2-DC24V, 24 V/DC, 2 spínací kontakty, 2 rozpínací kontakty