SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Nutrend Fat Direct 160 kapslí

Nutrend Fat Direct 160 kapslí
0
0 hodnocení

Výrobce: NUTREND

EAN: 8594014860542

Výrobní číslo: CSV_261d1bf8

Nutrend Fat Direct je unikátní spalovač, který v sobě kombinuje sílu přírodních výtažků a nejnovějších technologií. Je jedinečný nejen svým složením, ale i dobou použití. Fat Direct je totiž prvním nočním spalovačem od Nutrendu. Je speciálně vyvinut k odbourávání tuků ve spánku. Receptura obsahuje výtažky z mořských řas wakame, ale i z garcinie cambogie a ze zelené kávy (bez kofeinu). Produkt Fat Direct neobsahuje povzbuzující látky a je určen k večernímu užití - stačí 1 tobolka 30 minut před spánkem.

Hlavní účinné látky jsou:
Extrakt z Wakame – extrakt z jedlých mořských řas s vysokým obsahem pigmentu s názvem fukoxanthin. Tento pigment dle metabolických a nutričních studií vykazuje pozitivní účinek na redukci tuků. Následné klinické studie prokázaly tento velmi zajímavý účinek.

Extrakt Garcinia cambogia – další z důležitých účinných látek, která je velmi oblíbená nejen u sportovců, ale i široké veřejnosti a do podobného typu produktů je často přidávána.

Extrakt ze zelené kávy – třetí účinnou látkou, kterou mají lidé spojenou s dietním režimem, je extrakt ze zelené kávy, který je spolu s výše jmenovanými látkami uzavřený do softgelových kapslí pro vyšší efektivitu směsi.
Doporučené dávkování: užijte 1 kapsli denně, nejlépe 30 minut před spaním. Maximální denní dávka je 1 kapsle. Nepřekračujte dop

Parametry

VýrobceNutrend

Cena od 372 Kč - 420 Kč v 7 obchodech

Obchody, které prodávají Nutrend Fat Direct 160 kapslí

  • Historie ceny Nutrend Fat Direct 160 kapslí

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny Nutrend Fat Direct 160 kapslí. Porovnání obchodů, které prodávají Nutrend Fat Direct 160 kapslí.

  • Související položky