NO:XQSE - dírkovaný overal ze síťoviny
Výrobce: MANDY MYSTERY
EAN: 4024144231386
Měkký, pevný síťovaný materiál s vzrušujícím vzorem, kulatým výstřihem a hlubokým zadním výřezem, který je mezi nohama otevřený, takže jej lze nosit i během vášně. Proč je skvělé?Velmi pružný, kvalitní materiál - pasuje na různé velikostiVelké síťované oka - hravé, nabízí úplný pohled na nahé těloS uzavřenou špičkou a tenkými ramínkyS výřezem vpředu i vzadu - lze nosit i během vášně Na co si dát pozor: Jen ruční praní, v jemném mýdlovém roztokuNesmí se žehlit ani sušitŠperky a jiné ostré předměty mohou snadno poškodit materiál Specifikace produktu, vlastnosti: bezešvý kvalitní materiálvelké síťované okouzavřená špičkavelký zadní výřeztenká ramínkazcela otevřený vpředubarva: černámateriál: 100% Polyamid Dostupné velikosti: S/M, M/L, XL/XXL
Cena 257 Kč v 1 obchodě
Obchody, které prodávají NO:XQSE - dírkovaný overal ze síťoviny
Upozornění
Na této stránce se může vyskytovat nevhodný obsah pro mladistvé.
Pro vstup na tuto stránku musíte být starší 18 let a souhlasit, že neposkytnete přístup k obsahu nezletilým či jinak nezpůsobilým osobám.
Zobrazit historii ceny NO:XQSE - dírkovaný overal ze síťoviny
Historie nejnižsí ceny NO:XQSE - dírkovaný overal ze síťoviny. Porovnání obchodů, které prodávají NO:XQSE - dírkovaný overal ze síťoviny.
Bas Bleu Livia Legíny
kalhoty CLWR - Shelter Pant Falu Herri
termo prádlo MAJESTY - Shelter Lady Pa
funkční prádlo MAJESTY - SURFACE LADY
Bas Bleu Ginger Legíny
Bas Bleu Angelica Legíny
termo prádlo MAJESTY - Shelter Lady Pa
Latexová tanga - ab4089
funkční prádlo MAJESTY - SURFACE LADY
kalhoty CLWR - Shelter Pant Falu Herri
termo prádlo CLWR - Shelter Pant Falu
Tommy Hilfiger Sada dámských kalhotek











