SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Nikon D7100 + 50 mm f/1,8 AF-S NIKKOR G!

Nikon D7100 + 50 mm f/1,8 AF-S NIKKOR G!
0
0 hodnocení

Výrobce: Nikon

EAN: 18208021994

Výrobní číslo: JAA015DA

Objektiv vyniká nově vyvinutým optickým systémem, který je navržen tak, aby splnil nároky moderních digitálních jednookých zrcadlovek.

Systém poskytuje obraz vysoké kvality a nabízí uživateli snadnou a cenově dostupnou možnost objevit rozdíl při fotografování s vysokou světelností.

Objektiv s ohniskem 50 mm je ideálním druhým objektivem. Pro fanoušky digitálních jednookých zrcadlovek je skvělou příležitostí jak překročit možnosti setového objektivu a začít prozkoumávat kreativní možnosti vysoké světelnosti, jako je příjemně rozostřené pozadí u portrétů nebo pohodlné fotografování při slabém osvětlení.

Rychlý a jasný:

Nízké clonové číslo f/1,8 činí z nového 50 mm objektivu Nikon skvělou volbu pro málo osvětlené scény nebo pro fotografování, kdy vyžadujeme malou hloubku ostrosti.

Můžete zvýraznit fotografované subjekty a vytvořit portréty s jemnou reprodukcí neostrých míst obrazu (bokehem), nebo fotografovat bez přisvětlování a přesto pořídit působivé ostré snímky.

Vysoká světelnost přináší také jasný obraz v hledáčku, což usnadňuje kompozici snímků.

Zcela nový design:

Objektiv se zcela novým optickým designem je složen ze sedmi členů v šesti skupinách, včetně jednoho asférického členu pro skvělou kvalitu obrazu.

Ded

Cena od 6 190 Kč - 6 190 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Nikon D7100 + 50 mm f/1,8 AF-S NIKKOR G!

Mall.cz
Přejít do Mall.cz

6 190 Kčdoba dodání neznámá

  • Historie nejnižší ceny Nikon D7100 + 50 mm f/1,8 AF-S NIKKOR G!

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky