SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Nash Batoh Scope OPS Deploy Rucksack

Nash Batoh Scope OPS Deploy Rucksack
0
0 hodnocení

Výrobce: NASH

Výrobní číslo: 100003580546

Velkonákladový nosič v řadě Ops. Pro kapraře, kteří si chtějí zbalit všechno vybavení a pořád zůstat při zemi. Bohaté polstrování na zádech, polstrované a nastavitelné popruhy na ramena a stahování na prsou přizpůsobí batoh Deploy přesně Vaší postavě.  Velkonákladový nosič v řadě Ops. Pro kapraře, kteří si chtějí zbalit všechno vybavení a pořád zůstat při zemi. Bohaté polstrování na zádech, polstrované a nastavitelné popruhy na ramena a stahování na prsou přizpůsobí batoh Deploy přesně Vaší postavě. 
Vyztužené tělo batohu zaručuje, že bude stát sám o sobě bez podpory, což zvyšuje jeho praktickou užitnost. Dvě rozdělené části s výztuhou zabezpečují, že bude poslušně stát v bivaku anebo pod přístřeškem.
Vrchní část je přístupná pomocí klasického zipu. Má EVA nárazuvzdornou výztuhu a úložné místo pro stolek Bivvy Tray. 
Větší přední EVA kapsa pojme velký tackle box a přes zip se dostanete k věcem v hlavní komoře. Tři vnější kapsy na zip navyšují transportní kapacitu a jedna dlouhá slouží pro uložení stojanu, vidliček a dostančních tyčí. Přídavné prodloužení pro nepromokavý přehoz umožňuje přichycení oblečení anebo menšího spacáku mimo obsahu hlavní komory.
Disponuje také pevnou vyztuženou základnou a samozřejmostí jsou stahovací pásky pro uchycení podložek Scope Ops Flat Mats. 
Rozměry: 65cm (H) x 47cm

Parametry

DistribuceCZ
Objem110l

Cena 4 159 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Nash Batoh Scope OPS Deploy Rucksack

Chyť a pusť
Nash Batoh Scope Ops Deploy Rucksack

  • Historie nejnižší ceny Nash Batoh Scope OPS Deploy Rucksack

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky