SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Nálevka s víkem pro uzavření a ohebnou špičkou, objem 3 l – ASTA

0
0 hodnocení

EAN: 5902188470680

Výrobní číslo: FNL9B

Nálevka s víkem pro uzavření a ohebnou špičkou – ASTA FNL/9B. Ergonomický tvar zabraňuje rozlití tekutin a usnadňuje její manipulaci. Průsvitná nádoba obsahuje vnitřní sítko na nečistoty. Flexibilní trubice obsahuje 2" adaptér pro sudy. Nálevka je vyrobena za kvalitního a pevného polypropylenu. Technické parametry: · Objem: 3 l · Délka hadice: 24 cm · Materiál: polypropylen

Cena od 275 Kč - 316 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Nálevka s víkem pro uzavření a ohebnou špičkou, objem 3 l – ASTA

  • Historie ceny Nálevka s víkem pro uzavření a ohebnou špičkou, objem 3 l – ASTA

Zobrazit historii ceny Nálevka s víkem pro uzavření a ohebnou špičkou, objem 3 l – ASTA

Historie nejnižsí ceny Nálevka s víkem pro uzavření a ohebnou špičkou, objem 3 l – ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Nálevka s víkem pro uzavření a ohebnou špičkou, objem 3 l – ASTA.

  • Související položky
Odměrka 100 ml, s víčkem, plastOdměrka 100 ml, s víčkem, plastElektrické olejové čerpadlo 40 l, 1100 W – SATRAElektrické olejové čerpadlo 40 l, 1100Hlavice na povolování olejových filtrů 76mm 14-hran - BGS 1046Hlavice na povolování olejových filtrůRuční čerpadlo pákové sudové, na benzín, naftu, olej a další kapalinyRuční čerpadlo pákové sudové, na benzíSamonastavitelný dvouramenný klíč na olejové filtry, 80-98 mm, 3/8Samonastavitelný dvouramenný klíč na oPrůhledná polypropylénová odměrná nádobka 3 lPrůhledná polypropylénová odměrná nádoNádobka na odvzdušnění brzd, malá s magnetemNádobka na odvzdušnění brzd, malá s maPrůhledná polypropylénová odměrná nádobka 1 lPrůhledná polypropylénová odměrná nádoKlíč na olejové filtry 60-115mm - BGS 1002Klíč na olejové filtry 60-115mm - BGS BGS Technic BGS 67167 Magnetický držák 210 mm pro sprejeBGS Technic BGS 67167 Magnetický držákZáchytná vana na olej, s roštem, 210 litrů, s nožičkamiZáchytná vana na olej, s roštem, 210 lPlnička - odsávačka oleje z přední moto vidlice, ručníPlnička - odsávačka oleje z přední mot

Načíst další