Multicomp Pro Mcmf0W8Ff820Ja20 Metal Film Resistor, 82 Ohm, 125Mw, 1% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W8FF820JA20
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 82 OHM, 125mW, 1% - MCMF0W8FF820JA20
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W8Ff820Ja20 Metal Film Resistor, 82 Ohm, 125Mw, 1%