Multicomp Pro Mcmf0W8Ff470Ja20 Metal Film Resistor, 47 Ohm, 125Mw, 1% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W8FF470JA20
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 47 OHM, 125mW, 1% - MCMF0W8FF470JA20
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W8Ff470Ja20 Metal Film Resistor, 47 Ohm, 125Mw, 1%