Multicomp Pro Mcmf0W8Ff4702A20 Metal Film Resistor, 47Kohm, 125Mw, 1% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W8FF4702A20
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 47KOHM, 125mW, 1% - MCMF0W8FF4702A20
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W8Ff4702A20 Metal Film Resistor, 47Kohm, 125Mw, 1%