Multicomp Pro Mcmf0W8Ff3300A20 Metal Film Resistor, 330 Ohm, 125Mw, 1% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W8FF3300A20
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 330 OHM, 125mW, 1% - MCMF0W8FF3300A20
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W8Ff3300A20 Metal Film Resistor, 330 Ohm, 125Mw, 1%