Multicomp Pro Mcmf0W8Ff2202A20 Metal Film Resistor, 22Kohm, 125Mw, 1% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W8FF2202A20
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 22KOHM, 125mW, 1% - MCMF0W8FF2202A20
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W8Ff2202A20 Metal Film Resistor, 22Kohm, 125Mw, 1%