Multicomp Pro Mcmf0W4Ff6201A50 Metal Film Resistor, 6.2Kohm, 250Mw, 1% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W4FF6201A50
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 6.2KOHM, 250mW, 1% - MCMF0W4FF6201A50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W4Ff6201A50 Metal Film Resistor, 6.2Kohm, 250Mw, 1%