Multicomp Pro Mcmf0W4Ff4701A50 Metal Film Resistor, 4.7Kohm, 250Mw, 1% - diskuze
Multicomp Pro Mcmf0W4Ff4701A50 Metal Film Resistor, 4.7Kohm, 250Mw, 1%
0 hodnocení
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W4FF4701A50
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 4.7KOHM, 250mW, 1% - MCMF0W4FF4701A50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W4Ff4701A50 Metal Film Resistor, 4.7Kohm, 250Mw, 1%