Multicomp Pro Mcmf0W4Ff360Ja50 Metal Film Resistor, 36 Ohm, 250Mw, 1% - diskuze
Multicomp Pro Mcmf0W4Ff360Ja50 Metal Film Resistor, 36 Ohm, 250Mw, 1%
0 hodnocení
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W4FF360JA50
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 36 OHM, 250mW, 1% - MCMF0W4FF360JA50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W4Ff360Ja50 Metal Film Resistor, 36 Ohm, 250Mw, 1%