Multicomp Pro Mcmf0W4Ff2203A50 Metal Film Resistor, 220Kohm, 250Mw, 1% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W4FF2203A50
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 220KOHM, 250mW, 1% - MCMF0W4FF2203A50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W4Ff2203A50 Metal Film Resistor, 220Kohm, 250Mw, 1%