Multicomp Pro Mcmf0W4Ff2200A50 Metal Film Resistor, 220 Ohm, 250Mw, 1% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W4FF2200A50
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 220 OHM, 250mW, 1% - MCMF0W4FF2200A50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W4Ff2200A50 Metal Film Resistor, 220 Ohm, 250Mw, 1%