Multicomp Pro Mcmf0W2Ff470Ja10 Metal Film Resistor, 47 Ohm, 500Mw, 1% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W2FF470JA10
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 47 OHM, 500mW, 1% - MCMF0W2FF470JA10
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W2Ff470Ja10 Metal Film Resistor, 47 Ohm, 500Mw, 1%
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Vishay Wsl2512R0800Fea Current Sense R
Vishay Wsc25152R000Fea Res, 2R, 1%, 1W