Multicomp Pro Mcmf0W2Ff4703A10 Metal Film Resistor, 470Kohm, 500Mw, 1% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W2FF4703A10
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 470KOHM, 500mW, 1% - MCMF0W2FF4703A10
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W2Ff4703A10 Metal Film Resistor, 470Kohm, 500Mw, 1%