Multicomp Pro Mcmf0W2Ff4702A10 Metal Film Resistor, 47Kohm, 500Mw, 1% - diskuze
Multicomp Pro Mcmf0W2Ff4702A10 Metal Film Resistor, 47Kohm, 500Mw, 1%
0 hodnocení
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W2FF4702A10
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 47KOHM, 500mW, 1% - MCMF0W2FF4702A10
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W2Ff4702A10 Metal Film Resistor, 47Kohm, 500Mw, 1%