Multicomp Pro Mcmf0W2Ff2702A10 Metal Film Resistor, 27Kohm, 500Mw, 1% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W2FF2702A10
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 27KOHM, 500mW, 1% - MCMF0W2FF2702A10
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W2Ff2702A10 Metal Film Resistor, 27Kohm, 500Mw, 1%