Multicomp Pro Mcmf0W2Ff2402A10 Metal Film Resistor, 24Kohm, 500Mw, 1% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W2FF2402A10
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 24KOHM, 500mW, 1% - MCMF0W2FF2402A10
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W2Ff2402A10 Metal Film Resistor, 24Kohm, 500Mw, 1%