Multicomp Pro Mcmf0W2Ff1200A10 Metal Film Resistor, 120 Ohm, 500Mw, 1% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCMF0W2FF1200A10
MULTICOMP PRO - METAL FILM RESISTOR, 120 OHM, 500mW, 1% - MCMF0W2FF1200A10
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mcmf0W2Ff1200A10 Metal Film Resistor, 120 Ohm, 500Mw, 1%