Multicomp Pro Mccfr0W4J082Ja50 Carbon Film Resistor, 8.2 Ohm, 250Mw, 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0W4J082JA50
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 8.2 OHM, 250mW, 5% - MCCFR0W4J082JA50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0W4J082Ja50 Carbon Film Resistor, 8.2 Ohm, 250Mw, 5%
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Multicomp Pro Mcmf0W2Ff2202A10 Metal F
Vishay Rwm084522R0Jb25E1 Res, 22R, 5%,