Multicomp Pro Mccfr0W4J068Ja50 Carbon Film Resistor, 6.8 Ohm, 250Mw, 5% - diskuze
Multicomp Pro Mccfr0W4J068Ja50 Carbon Film Resistor, 6.8 Ohm, 250Mw, 5%
0 hodnocení
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0W4J068JA50
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 6.8 OHM, 250mW, 5% - MCCFR0W4J068JA50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0W4J068Ja50 Carbon Film Resistor, 6.8 Ohm, 250Mw, 5%