Multicomp Pro Mccfr0W4J047Ja50 Carbon Film Resistor, 4.7 Ohm, 250Mw, 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0W4J047JA50
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 4.7 OHM, 250mW, 5% - MCCFR0W4J047JA50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0W4J047Ja50 Carbon Film Resistor, 4.7 Ohm, 250Mw, 5%
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Vishay Rwm06341502Js09E1 Res, 15K, 5%,