Multicomp Pro Mccfr0W4J0475A50 Carbon Film Resistor, 4.7Mohm, 250Mw, 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0W4J0475A50
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 4.7MOHM, 250mW, 5% - MCCFR0W4J0475A50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0W4J0475A50 Carbon Film Resistor, 4.7Mohm, 250Mw, 5%
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Tt Electronics / Welwyn Pcf0805-13-510
Vishay Rwm06341500Js09E1 Res, 150R, 5%