Multicomp Pro Mccfr0W4J0472A50 Carbon Film Resistor, 4.7Kohm, 250Mw 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0W4J0472A50
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 4.7KOHM, 250mW 5% - MCCFR0W4J0472A50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0W4J0472A50 Carbon Film Resistor, 4.7Kohm, 250Mw 5%