Multicomp Pro Mccfr0W4J039Ja50 Carbon Film Resistor, 3.9 Ohm, 250Mw, 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0W4J039JA50
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 3.9 OHM, 250mW, 5% - MCCFR0W4J039JA50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0W4J039Ja50 Carbon Film Resistor, 3.9 Ohm, 250Mw, 5%
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Multicomp Pro Mcmf0W2Ff750Ja10 Metal F
Vishay Wsl201000000Zea9 Res, 0R, 2010,
Vishay Rwm084510R0Jb25E1 Res, 10R, 5%,
Multicomp Pro Mccfr0W4J0275A50 Carbon
Vishay Rwm08452202Jb25E1 Res, 22K, 5%,