Multicomp Pro Mccfr0W4J022Ja50 Carbon Film Resistor, 2.2 Ohm, 250Mw, 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0W4J022JA50
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 2.2 OHM, 250mW, 5% - MCCFR0W4J022JA50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0W4J022Ja50 Carbon Film Resistor, 2.2 Ohm, 250Mw, 5%
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Tt Electronics / Welwyn Pcf0805-13-2K-
Vishay Rwm08454702Jb25E1 Res, 47K, 5%,