Multicomp Pro Mccfr0W4J0224A50 Carbon Film Resistor, 220Kohm, 250Mw 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0W4J0224A50
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 220KOHM, 250mW 5% - MCCFR0W4J0224A50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0W4J0224A50 Carbon Film Resistor, 220Kohm, 250Mw 5%
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Multicomp Pro Mccfr0S2J0220A20 Carbon
Multicomp Pro Mcmf0W2Ff1003A10 Metal F
Tt Electronics / Welwyn Pcf0805-13-300
Vishay Wsl2512R0150Fea Current Sense R
Multicomp Pro Mccfr0S2J0224A20 Carbon
Multicomp Pro Mcmf0W4Ff4701A50 Metal F
Multicomp Pro Mcmf0W8Ff2200A20 Metal F
Multicomp Pro Mcmf0W4Ff470Ja50 Metal F
Vishay Wsc25151R000Fea Res, 1R, 1%, 1W