Multicomp Pro Mccfr0W4J018Ja50 Carbon Film Resistor, 1.8 Ohm, 250Mw, 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0W4J018JA50
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 1.8 OHM, 250mW, 5% - MCCFR0W4J018JA50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0W4J018Ja50 Carbon Film Resistor, 1.8 Ohm, 250Mw, 5%