Multicomp Pro Mccfr0W4J0154A50 Carbon Film Resistor, 150Kohm, 250Mw 5% - diskuze
Multicomp Pro Mccfr0W4J0154A50 Carbon Film Resistor, 150Kohm, 250Mw 5%
0 hodnocení
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0W4J0154A50
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 150KOHM, 250mW 5% - MCCFR0W4J0154A50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0W4J0154A50 Carbon Film Resistor, 150Kohm, 250Mw 5%