Multicomp Pro Mccfr0W4J0150A50 Carbon Film Resistor, 15 Ohm, 250Mw, 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0W4J0150A50
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 15 OHM, 250mW, 5% - MCCFR0W4J0150A50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0W4J0150A50 Carbon Film Resistor, 15 Ohm, 250Mw, 5%