Multicomp Pro Mccfr0W4J0123A50 Carbon Film Resistor, 12Kohm, 250Mw, 5% - diskuze
Multicomp Pro Mccfr0W4J0123A50 Carbon Film Resistor, 12Kohm, 250Mw, 5%
0 hodnocení
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0W4J0123A50
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 12KOHM, 250mW, 5% - MCCFR0W4J0123A50
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0W4J0123A50 Carbon Film Resistor, 12Kohm, 250Mw, 5%