Multicomp Pro Mccfr0S2J0683A20 Carbon Film Resistor, 68Kohm, 500Mw, 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0S2J0683A20
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 68KOHM, 500mW, 5% - MCCFR0S2J0683A20
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0S2J0683A20 Carbon Film Resistor, 68Kohm, 500Mw, 5%