Multicomp Pro Mccfr0S2J0471A20 Carbon Film Resistor, 470 Ohm, 500Mw, 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0S2J0471A20
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 470 OHM, 500mW, 5% - MCCFR0S2J0471A20
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0S2J0471A20 Carbon Film Resistor, 470 Ohm, 500Mw, 5%
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Multicomp Pro Mccfr0W4J0220A50 Carbon
Multicomp Pro Mcmf0W2Ff3902A10 Metal F
Multicomp Pro Mccfr0W4J0184A50 Carbon
Multicomp Pro Mccfr0W4J082Ja50 Carbon
Vishay Wsc69271R000Fea Res, 1R, 1%, 3W