Multicomp Pro Mccfr0S2J0470A20 Carbon Film Resistor, 47 Ohm, 500Mw, 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0S2J0470A20
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 47 OHM, 500mW, 5% - MCCFR0S2J0470A20
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0S2J0470A20 Carbon Film Resistor, 47 Ohm, 500Mw, 5%
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Multicomp Pro Mccfr0W4J0563A50 Carbon
Multicomp Pro Mccfr0S2J0823A20 Carbon
Vishay Wsr5R0100Fea Current Sense Res,
Multicomp Pro Mcmf0W8Ff6800A20 Metal F
Multicomp Pro Mccfr0S2J0683A20 Carbon
Vishay Wsl2010R0250Fea Current Sense R
Multicomp Pro Mcmf0W2Ff1300A10 Metal F
Multicomp Pro Mccfr0W4J015Ja50 Carbon
Tt Electronics / Welwyn Pcf0805-13-470
Multicomp Pro Mcmf0W4Ff4700A50 Metal F
Vishay Wsr2R0200Fea Current Sense Res,
Vishay Wsc251550R00Fea Res, 50R, 1%, 1