Multicomp Pro Mccfr0S2J0394A20 Carbon Film Resistor, 390Kohm, 500Mw 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0S2J0394A20
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 390KOHM, 500mW 5% - MCCFR0S2J0394A20
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0S2J0394A20 Carbon Film Resistor, 390Kohm, 500Mw 5%