Multicomp Pro Mccfr0S2J0390A20 Carbon Film Resistor, 39 Ohm, 500Mw, 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0S2J0390A20
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 39 OHM, 500mW, 5% - MCCFR0S2J0390A20
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0S2J0390A20 Carbon Film Resistor, 39 Ohm, 500Mw, 5%