Multicomp Pro Mccfr0S2J0331A20 Carbon Film Resistor, 330 Ohm, 500Mw, 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0S2J0331A20
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 330 OHM, 500mW, 5% - MCCFR0S2J0331A20
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0S2J0331A20 Carbon Film Resistor, 330 Ohm, 500Mw, 5%
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Vishay Rwm08452202Jb25E1 Res, 22K, 5%,
Multicomp Pro Mccfr0W4J0681A50 Carbon
Tt Electronics / Welwyn Pcf0805-13-8K2
Multicomp Pro Mccfr0W4J047Ja50 Carbon
Vishay Wsc45271K000Fea Res, 1K, 1%, 2W