Multicomp Pro Mccfr0S2J0221A20 Carbon Film Resistor, 220 Ohm, 500Mw, 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0S2J0221A20
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 220 OHM, 500mW, 5% - MCCFR0S2J0221A20
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0S2J0221A20 Carbon Film Resistor, 220 Ohm, 500Mw, 5%
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Vishay Wsl2010R3300Fea Current Sense R
Multicomp Pro Mcmf0W8Ff1500A20 Metal F
Multicomp Pro Mcmf0W4Ff2003A50 Metal F
Multicomp Pro Mccfr0S2J0334A20 Carbon
Vishay Wsc25151K000Fea Res, 1K, 1%, 1W