Multicomp Pro Mccfr0S2J0185A20 Carbon Film Resistor, 1.8Mohm, 500Mw 5% - diskuze
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0S2J0185A20
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 1.8MOHM, 500mW 5% - MCCFR0S2J0185A20
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0S2J0185A20 Carbon Film Resistor, 1.8Mohm, 500Mw 5%