Multicomp Pro Mccfr0S2J0121A20 Carbon Film Resistor, 120 Ohm, 500Mw, 5% - diskuze
Multicomp Pro Mccfr0S2J0121A20 Carbon Film Resistor, 120 Ohm, 500Mw, 5%
0 hodnocení
Výrobce: MULTICOMP PRO
Výrobní číslo: MCCFR0S2J0121A20
MULTICOMP PRO - CARBON FILM RESISTOR, 120 OHM, 500mW, 5% - MCCFR0S2J0121A20
Dotazy, recenze a diskuze k Multicomp Pro Mccfr0S2J0121A20 Carbon Film Resistor, 120 Ohm, 500Mw, 5%