SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

MPO 1+1 Ortopedická matrace CAMOMILLO COMFORT s paměťovou pěnou a heřmánkem Rozměr: 80 x 200 cm

MPO 1+1 Ortopedická matrace CAMOMILLO COMFORT s paměťovou pěnou a heřmánkem Rozměr: 80 x 200 cm
0
0 hodnocení

Výrobce: MPO

1+1 Ortopedická matrace CAMOMILLO COMFORT s paměťovou pěnou a heřmánkem pro pohodu při spánku

Toužíte se kvalitně vyspat, když spánkem trávíte třetinu svého dne? Myslete na své zdraví, pořiďte partnerskou 1+1 matraci CAMOMILLO COMFORT.

S extraktem z heřmánku ve VISCO paměťové pěně se vám bude lépe spát a sníží se vaše napětí i stres. PUR pěna dodá optimální oporu pro vaše tělo. Vrchní strana má potah standardní prošitý rounem. Matraci si můžete otočit na stranu, která vám bude zrovna vyhovovat, protože má 2 stupně tuhosti – 4 a 5 (7 je na stupnici nejtvrdší). Díky 7 anatomickým zónám máte zajištěný kvalitní odpočinek ve zdravé poloze po celou noc.

Nosnost matrace je až 130 kg a výška 20 cm. To ocení především lidé s problémy se vstáváním kvůli kloubům nebo jiným bolestem pohybového aparátu. Jako bonus máte od nás zajištěnou prodlouženou záruku na 3 roky. My našim produktům věříme!

Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.

Obchody, které prodávají MPO 1+1 Ortopedická matrace CAMOMILLO COMFORT s paměťovou pěnou a heřmánkem Rozměr: 80 x 200 cm

Aktuálně nenabízejí žádné obchody.

Dříve prodávaly obchody:

BENLEMIBENLEMI
  • Historie ceny MPO 1+1 Ortopedická matrace CAMOMILLO COMFORT s paměťovou pěnou a heřmánkem Rozměr: 80 x 200 cm

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny MPO 1+1 Ortopedická matrace CAMOMILLO COMFORT s paměťovou pěnou a heřmánkem Rozměr: 80 x 200 cm. Porovnání obchodů, které prodávají MPO 1+1 Ortopedická matrace CAMOMILLO COMFORT s paměťovou pěnou a heřmánkem Rozměr: 80 x 200 cm.

  • Související položky