Motordrome Design Rear Kryty světlometů Ford Focus Mk1 (1998-2004) - diskuze
Výrobce: Motordrome Design
Obry Ford Focus Mk1 vyrobené z vysoce kvalitního plastu ABS v nejmodernější technologii tvarování za tepla se snadnou a vynikající montáží. Materiál ABS Plastic, který používáme k výrobě produktů, je v lesklé černé s povrchem proti poškrábání a UV ochranou. Naše společnost Motordrome Design je způsobilá pro materiály s certifikátem ISO 9001 a TUV. Obsah dodávky:
Obočí Ford Focus Mk1 Pokyny k montážiInformace o doručení:Všechny naše produkty jsou dodávány v uzavřeném plastovém sáčku s bublinkovou fólií v krabici vhodném k přepravě.
Obočí Ford Focus Mk1 Pokyny k montážiInformace o doručení:Všechny naše produkty jsou dodávány v uzavřeném plastovém sáčku s bublinkovou fólií v krabici vhodném k přepravě.
Cena 1 073 Kč v 1 obchodě
Dotazy, recenze a diskuze k Motordrome Design Rear Kryty světlometů Ford Focus Mk1 (1998-2004)
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Hliníkový kryt autobaterie OBP Odyssey
MOTOMAX, s.r.o. Dečka/filc víčka nádrž
Motordrome Design Mračítka Hyundai i10
Maxtondesign Rámy světel Mazda MX-5 IV
Maxtondesign Mračítka světel Ford Fies
Motordrome Design Mračítka BMW 3 Serie
Maxtondesign Mračítka světel MERCEDES
MOTOMAX, s.r.o. Nálepka Babetta 228, 2
Motordrome Design Lower Mračítka Fiat
Milotec Kryty světlometů (rámečky), st
Diverse / Import Schránka nářadí JAWA
Diverse / Import Boční kryt Pravý BABE

























Přidat dotaz